Deprem Çadırları

Yeni


Kullanılabilir olduğundan bana bildir

More info

Deprem Çadırları

Tavuk Yetiştirme Çadırları İçin TIKLAYINIZ

Şantiye Çadırı, Mantar Üretim Çadırı, Hayvan Barınma Çadırı, İnşaat Çadırı, Taziye Çadırı, Salma Tavuk Çadırı, Depo Hangar Çadırı

Endüstriyel çadırlar klasik kamp çadırlarından bağımsız, farklı amaçlarda kullanılırlar. Başlıca; şantiye çadırı, depo çadırı, tavuk yetiştirme çadırı, mantar yetiştirme çadırı, hayvan barınma çadırı, deprem çadırı olarak kullanılır. Klasik betonarme yapılardan %75 daha az maliyetli ve güvenlidir. En büyük avantajı ise demonte tasarımı sayesinde dilediğiniz zaman söküp, başka bir yere nakledilebilir olması ve ürün ebatlarını müşterinin belirleyebiliyor olmasıdır.

Kullanılan kumaşlar 1100 D süper kalite PVC tır brandasıdır. Bu kumaşlar yağmur, kar, güneş, çamur gibi yıpratıcı doğa olaylarına karşı maksimum dirençlidir.
Demir aksamı 42 x 1.5 cm DKP profil kalın borudur. Boru kalınlığı, rüzgar dayanımı göz önünde bulundurularak seçilmiştir. Demirler elektrostatik boya ile boyandıktan sonra özel fırınlarımızda ısıl işlemden geçirilir.
İzolasyon malzemeleri, kullanılacak amaç için özel seçilir. Mantar çadırları, şantiye çadırları, hayvan barınma çadırlarında kullanılan izolasyon malzemeler farklıdır. Özel izolasyon sayesinde, kullanım amacınıza hizmet eden sıcaklık-soğukluk korumasını sağlanır.

Değerlendirmeler

Henüz kullanıcı değerlendirmesi yok.

Bir değerlendirme yazın

Deprem Çadırları

Deprem Çadırları

23 other products in the same category: